______________________________
Znajdź nas na Facebook


Proponowane strony

Targi Sadownictwa i Warzywnictwa

W dniach 9-10 stycznia 2019 r. Instytut Przemysłu Organicznego uczestniczył, jako wystawca w Targach Sadownictwa i Warzywnictwa TSW 2019, w Nadarzynie. Targi odwiedziło ponad 15 503 osoby. 
Dla ponad 328 wystawców była to okazja do zaprezentowania swoich produktów i usług dla branży sadowniczej i rolniczej. IPO przedstawił swoją ofertę dotyczącą dyspenserów feromonowych do monitorowania i odłowu szkodników upraw sadowniczych. Oferta cieszyła się dużym zainteresowaniem. Liczymy na owocną współpracę i nowe kontakty.

Dziękujemy Wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko.Promocja doktorów i doktorów habilitowanych na UMCS w Lublinie

Dnia 6 grudnia 2018 roku na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie odbyła się uroczysta promocja doktorów i doktorów habilitowanych. Ślubowanie, zgodnie z tradycją, odbyło się w języku łacińskim. Wśród wypromowanych 47 doktorów znalazła się nasza koleżanka Sylwia Garbaczewska, która uzyskała tytuł doktora w dziedzinie nauk chemicznych w dyscyplinie chemia na podstawie rozprawy doktorskiej, pt. „Właściwości przeciwgrzybicze wybranych ekstraktów roślinnych, w tym z pozostałości roślinnej stanowiącej rolniczy materiał odpadowy, a skład chemiczny ekstraktów”. Pracę zrealizowano w IPO i Zakładzie Metod Chromatograficznych Wydziału Chemii UMCS, a promotorem w przewodzie doktorskim była pani dr hab. Dorota Wianowska.

                                                                                                                                 Gratulujemy!